Yükleniyor
Etiketler

Bijuteri bileklik ürünlerimizde %50 ye varan indirimler Jinepste. Fırsatları kaçırmayın. Acele edin.

Bijuteri Bileklik nedir?


Bijuteri bileklikler değerli taşlar ve madenler kullanılmadan yapılan ve uygun fiyata satılan bileklik çeşitleridir. Bijuteri bileklikler pirinç, nikel, demir, çinko, krom gibi madenler kullanılarak üretilen bileklik çeşitleridir. Bijuteri bilekliklerde kullanım süresi kullanılan madene göre değişkenlik göstermektedir.

Günlük hayatta hemen hemen herkes tarafından kullanılan bijuteri bileklik çeşitleri arasında oldukça kaliteli olan ürünlerin yanı sıra daha uygun fiyatlara satılan düşük kaliteli bileklikleri bulmak mümkündür. Hayatımızın olmazsa olmaz parçaları haline gelen aksesuar kullanma alışkanlıkları arasında bijuteri bileklikler önemli ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Hem uygun fiyatlı olmasından dolayı hemde günlük yaşam içerisinde oluşturulan kombinlerin daha tarz durmasına yardımcı olmaktadır.

Bijuteri bileklikler kullanım açısından değerli madenlere göre daha çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Örnek olarak değerli bir altın bileklik kullanım açısından her zaman kolunuzda kalabilir. Ancak bijuteri bileklikler gün boyu kolunuzda kaldıktan sonra gece uyumadan önce veya banyo sırasında çıkarılmalıdır. Bunun nedeni kullanım ömrünün uzun olmasını sağlamaktır. Bu şekilde kullanılan bileklikler daha uzun yıllar kullanılırken, dikkat edilmeden kullanılan bilekliklerde bozulmalar, renk atmaları gibi sorunlar görülebilir.


Bijuteri bileklik çeşitleri:


Farklı farklı maden çeşitleri kullanılarak üretimleri yapılan bijuteri madenlerinin arasında en çok tercih edilen çeşitleri; (Demir, nikel, bakır, krom, pirinç, çinko, vb) olan madenlerdir. Bunların dışında birçok farklı maden ile üretimi yapılan aksesuar çeşitleri bulmak mümkündür. Daha çok günlük hayatta kullanılan bijuteri bileklikler arasında özel üretimleri yapılan ve değerli olan çeşitlerini bulmak mümkündür.

 Bijuteri bileklik kullanım alanları:


Bijuteri bileklikler kullanım alanı olarak en çok günlük hayatta tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı modelleri bulunan bileklikleri günlük hayatın her alanında kullanmak mümkündür. Bunun yanında özel üretimler ile yapılan ve daha yüksek fiyatlara satılan bilekliklerde bulunmaktadır. Bu bileklik çeşitlerinin kullanım alanları daha özel olabilir. Örnek olarak iş hayatında veya özel davet ve organizasyonlarda kullanılabilecek bileklikler bulunmaktadır. Birçok farklı tasarımda üretimi yapılan bu tarz bileklikler kişinin ilgi alanına ve karakterine uygun seçimler yapmasına yardımcı olacaktır. Örnek olarak daha sade kişilikler için düz modellerde bijuteri bileklikler bulunurken, daha renkli ve canlı kişiler için daha eğlenceli ve daha uygun modeller bulmak mümkündür.

 Bijuteri bileklik kombinleri nasıl hazırlanır?

Son yıllarda dış görünüş oldukça önem kazanmış durumdadır. Daha önceki yıllarda sadece kıyafet kombinleri ile şık bir görünüm yakalandığı söylenmekteyken günümüzde ancak kıyafetleri tamamlayıcı kombinler ile tarz bir görünüme kavuşturmak mümkün olarak söylenmektedir. Bunun için birçok aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Saat, gözlük gibi aksesuarların yanı sıra kolye ve bilekliklerde önem kazanmıştır. Bu noktada kombinlerinize uygun olarak seçilecek bijuteri modellerini kullanarak oldukça hoş görüntüler yakalamak mümkün olacaktır. Kombinlere uygun renk ve modellerde bijuteri bileklikler tercih ederek oldukça tarz görüntüler yakalamak mümkündür.  Birçok farklı model ve desende üretimi yapılan bijuteri kolyeler uygun fiyatlı olarak satılmaktadır.

 Bijuteri bileklik fiyatları:


Bijuteri bileklik fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Bunun en önemli sebebi kullanılan maden farklılıkları olarak söylenmektedir. Birbirinden farklı madenler değer olarak çok farklılık göstermektedir. Örnek olarak bir bakır bileklik ile demir kullanılarak üretilen bileklik çeşitleri hem fiyat olarak hemde görüntü olarak birbirinden farklılık göstermektedir. Değerli madenler genel olarak daha kolay şekil alabilirken, demir, krom gibi madenlere şekil vermek oldukça zor olmaktadır. Bunun için birbirinden farklı işçilik olan bu bileklik çeşitlerinin fiyatları oldukça geniş bir çerçevede değişmektedir. Ancak ortalama olarak çok cüzi miktarlara bijuteri bileklik almak mümkün olacaktır. 
Devam
Hatalı işlem.
Başarılı işlem.