Yükleniyor
Etiketler

Bay bayan eşofman ürünlerinde %50 ye varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Eşofman


Son yıllarda eşofman kültürü yaygın olarak kent yaşamına kadar girmiş duruma gelmiştir. Günlük veya hafta sonu randevuları için eşofman kombinleri oldukça tercih edilebilir bir giyim tarzı olarak görülmektedir. Bunun en büyük sebepleri arasında yeni nesil arasında daha rahat ve salaş giysilerin tercih edilmesi olarak görülmektedir. Eşofman kombinleri oluşturmak, diğer giyim tarzlarına göre daha kolay ve pratik şekilde gerçekleşiyor olması en büyük avantajlar arasında gösterilmektedir. 

Geçmiş yıllarda daha çok ev içi giyim tarzı olarak görülen eşofman günümüzde bu algıyı tamamen değiştirmeyi başarmıştır. Doğru kombinler oluşturarak bir jean kadar hatta daha şık duracak şekilde hazırlanabilir. Eşofman kombinleri hazırlarken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunlar tamamlayıcı diğer giysi seçimlerinin uyumu olarak görülmektedir

Eşofman kombinleri nasıl yapılmalıdır?


Eşofman kombinlemek oldukça kolay olmaktadır. En önemli nokta hangi tarz modeller beğendiğiniz ile alakalıdır. Eşofman tercihleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında jogger modeller ve suit modeller yer almaktadır. Bir diğer eşofman modeli dar ve lastikli paça eşofmanlar olarak görülmektedir. Özellikle son yıllarda daha çok tercih edilen bir model olarak dar paça eşofmanlar öne çıkmaktadır. Eşofman kombini hazırlarken çorap ve ayakkabı seçimleri oldukça önemlidir. En az eşofman kadar seçilen ayakkabı eşofman modelinin şık durmasına yardımcı olacaktır. Burada ister eşofman rengi ile uyumlu ayakkabı tercih edilebilir, ister zıt renk kullanılabilir. Eşofman renk seçimleri oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Neredeyse tüm renk ve modellerde eşofman bulmak mümkündür. Eşofman modellerinde iki tarz ön plana çıkmaktadır. Bunlar baskılı ve baskısız eşofman modelleri olarak ikiye ayrılmaktadır. 

Eşofman kombinlerinin bir diğer önemli noktası üst giyim modellerinin tamamlayıcı olmasıdır. Eşofman üzerine alınacak ceket bir jean ceket tarzı yada daha klasik bir bej trençkot tarzı ceket tercih edilebilir. Eşofman kombinleri son yıllarda sweatshirt ile oldukça fazla kullanılmaktadır. Eşofman modelleri tek olarak satıldığı gibi takım olarakta bulmak mümkündür. 

Eşofman modelleri


Eşofman modelleri arasında iki tarz bulunmaktadır. Bunlar pamuklu ve sentetik olarak ikiye ayrılır. Pamuklu eşofman tarzı daha çok rahat ortamlarda tercih edilmektedir. Sentetik eşofmanlar günümüzde her türlü organizasyonda tercih edilebilir olmaktadır. Sentetik tarzdaki eşofmanlar kumaşı itibariyle daha  şık ve her ortamda kullanılabilir tarzda üretilmektedir. Pamuklu eşofman modelleri daha çok evde boş zamanlarda veya tatillerde tercih edilen modellerdir. Kış aylarında pamuklu modeller daha çok tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi kumaş yapısının daha koruyucu ve sıcak tutan yapısının olmasından kaynaklanmaktadır. Farklı modellerde üretilen eşofman tarzları bulmak mümkündür.

En tarz eşofman modelleri


Son yıllarda kullanılan kıyafetlerin rahatlığından daha çok üzerimize nasıl durduğu daha önemli görülmektedir. Durum böyle olunca rahatlıktan ödün vererek gün boyunca rahatsız giysiler içerisinde sıkılmaktayız. Bu durum son zamanlarda üretilen şık ve rahat eşofman modelleri kullanılarak son bulmaktadır. Eşofman modelleri arasında en tarz görünümü yakalamak için çoğunlukla sentetik kumaş ile üretilen modeller tercih edilmektedir. Kumaş yapısı ve duruşu itibariyle daha güzel görünmektedir. Bilekten fermuarlı veya bilekten lastikli paça en çok tercih edilen modeller arasında görülmektedir. Özellikle genç nüfus tarafından bu tarzdaki eşofmanlar ilgi görmektedir. 

Eşofman kullanımı gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir. Hayatın her alanında kullanılan bir duruma gelmiştir. Bu durumun en önemli sebebi yoğun iş temposu içerisinde yorulan kişilerin boş zamanlarında sıkıcı ve rahatsız edici kot ve kumaş pantolonları bırakarak, rahat eşofman modelleri ile kendilerini dinlendirme moduna geçiş olarak adlandırmaktadır.
Devam
Hatalı işlem.
Başarılı işlem.